Rodzinny czasCodzienny pęd, gonitwa  nie wiadomo za czym. To niestety nasza szara codzienność. Dlatego dla mnie tak ważny jest czas który spędzamy we troje. Uwielbiamy spacery i czas na świeżym powietrzu. Jagoda jest dzieckiem wiecznie uśmiechniętym (nawet gdy rozrabia to z tym swoim słodkim uśmieszkiem na ustach ) dzięki czemu gdy na nią patrzymy nawet w pochmurne i deszczowe dni uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Przez to ,że wszystko ją ciekawi  nigdy się nie nudzimy . Wszystko musi sprawdzić , dotknąć . Najczęściej kończy się to tym, że próbuje jak wszystko smakuje. Tak więc nie można spuścić jej z oka . Bardzo lubię robić zdjęcia  swojemu dziecku ( a ona nie boi się aparatu ) . Fotografując Jagodę w domu nie zawsze ujęcia wyjdą tak jak bym chciała. Do tego nie ma mowy o tym by mieć zdjęcia we troje ( niestety ktoś za aparatem stać musi ). Dlatego będąc na spacerze mieliśmy ciocię Olę , która zrobiła zdjęcia naszej małej rodzince. Dzięki niej chwile które spędzamy razem możemy mieć ze sobą na dłużej :) .Kilka zdjęć z sesji :)


Monika 

Komentarze

 1. Przepiękne macie zdjęcia z tej sesji! *.*

  http://nattsypoleca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bije od Was takie niesamowite ciepło! Mogłabym wpatrywać się w te piękne zdjęcia cały dzień! Jesteście cudowną rodzinką!
  Pozdrawiam Waszą trójkę :)
  Buziaki
  wkomenda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo jesiennej pogody te zdjęcia są pełne ciepła. Czas na rodzinę powinien być zawsze .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne zdjęcia , ale osobiście wole kotki i pieski .
  Pozdrawiam :)

  http://inspiracjepatrycjil.blogspot.com/2017/09/moje-ulubione-bonprix.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne zdjęcia. Mój synek też jest w takim wieku, że wszystkiego musi spróbować. Dzięki niemu na wszystko zaczęłam inaczej patrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz